Notice: Undefined variable: main_category in /home/admin/web/beehive.ua/public_html/catalog/controller/information/information.php on line 179 Український мед BEEHIVE на Всесвітньому економічному форумі в Давосі


byguerrylla  / 26.01.2019  /  2  /  10

Український мед BEEHIVE на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Нове відкриття якісного українського продукту та яскраві враження від смаку були гарантовані провідним бізнесменам, інвесторам, політикам та журналістам із усього світу.

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) – міжнародна неурядова організація, яка базується в Женеві, діяльність якої спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Організація прагне   покращити ситуацію у світі, залучаючи бізнес, політичних, академічних та лідерів з інших галузей суспільства для формування глобальних, регіональних та галузевих планів розвитку. Щорічна зустріч під егідою Форуму проводиться у Давосі (Швейцарія), крім того Форум виступає організатором ділових заходів у різних країнах світу).  Зустріч об’єднує близько 3000 керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, обраних інтелектуалів і журналістів, щоб обговорити найбільш актуальні питання, що стоять глобально перед світом.

Кожного дня в Ukraine House Davos представники компанії BEEHIVE проводили дегустацію різних сортів меду. Познайомили світ із українською якістю меду, його тонкощами та багатогранністю. BEEHIVE – сучасний бренд, який має все необхідне, щоб конкурувати із європейськими виробниками зі сторічною історією. Традиційно компанія вражає своїми здобутками та смаком продуктів.

BEEHIVE знайомить світ із Україною – новою генерацією сміливих людей, амбітних проектів та надзвичайних вражень.