+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Продукт

Український мед - один з кращих в світі, проте для його визнання за кордоном необхідно забезпечити 100% відповідність міжнародним стандартам якості.
Наша компанія виробляє натуральний якісний мед, в якому збережені всі корисні властивості вихідної сировини.
Кожен етап виробничого циклу побудований відповідно до «Біхайв Стандарт», виключає будь-яке порушення властивостей і корисних якостей натурального меду.
Будучи абсолютно впевненими в кожній краплі своєї продукції, ми успішно працюємо на зарубіжних ринках, де прийняті високі вимоги до якості кінцевого продукту.

Сорти меду

Компанія BEEHIVE виробляє монофлорні та поліфлорні сорти меду:
АКАЦІЄВИЙ
ГРЕЧАНИЙ
СОНЯШНИКОВИЙ
ЛИПОВИЙ
РІЗНОТРАВ'Я

МОНОФЛОРНІ СОРТИ

Технологічний цикл виключає отримання продукту з включенням інших медів на рівні, що перевищує допустимі показники.

ПОЛІФЛОРНІ СОРТИ

Використовується мед, зібраний з різних рослин в кращих медоносних регіонах України. У процесі переробки зберігаються органолептичні властивості, притаманні тому чи іншого сорту продукту.
Монофлорні і поліфлорного сорти вбирають багатство ароматів і біологічно активних компонентів, які формують цінність натурального продукту.

Як ми контролюємо якість і дотримуємося «Біхайв Стандарт»

В основі «Біхайв Стандарту» - прихильність найбільш високим критеріям якості виробництва продукції і забезпечення безпеки меду на всіх етапах виробництва.
Це означає, що ми не тільки виконуємо вимоги міжнародного сертифікату FSSC 22 000 і українського ДСТУ 4497: 2005.
Наша корпоративна філософія вимагає більшого: створювати продукт, цінність якого не підлягає сумніву!
ми контролюємо навіть ті параметри, перевірка яких не є обов'язковою, і виконуємо приписи з контролю якості сировини і продукції на кожному етапі виробництва:
Відбір контрольних проб здійснюється заготівельником відповідно до встановлених правил. Сировина надходить на завод з дотриманням правил транспортування і проходить перевірку в лабораторії.
Після первинного приймання на підприємстві головний технолог виконує відбір проб з кожної тарної одиниці. Лабораторія проводить багаторівневе дослідження на відповідність фізико-хімічними параметрам, відсутність антибіотиків та інших шкідливих речовин.
Перед відправкою кінцевому споживачеві фінальний висновок про відповідність продукту стандартам якості видає лабораторія в Німеччині, куди відправляються зразки з кожної партії меду.
Сьогодні «Біхайв» представляє на ринку дійсно якісний і безпечний продукт, формуючи особливу культуру переробки сировини.
Ми повністю зберігаємо унікальні властивості натурального меду, зібраного в кращих медоносних регіонах України.
Для вирішення цього відповідального завдання наші фахівці застосовують глибокі знання, засновані на багаторічному досвіді професійної роботи в сфері бджільництва.

Статті та факти про мед

Як відрізнити мед натуральний від неякісного

Недобросовісні продавці створюють ілюзію натуральності штучного продукту або намагаються видати неякісний мед за відповідний стандартам ...
читати статтю

Кристалізація меду

Кристалізація - природний процес, який починається відразу після відкачування меду. При цьому швидкість осідання і утворення кристалів залежить від конкретного сорту продукту ...
читати статтю

Корисні властивості меду

Натуральний мед - незрівнянний природний продукт, що володіє унікальними корисними властивостями. Дослідники підрахували, що в отриманні 0,5 кг готового продукту ...
читати статтю