+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Новини

Компанія BEEHIVE візьме участь в міжнародній бджільницькій виставці Apimondia-2017

05.08.2017

На найбільшому бджільницькому конгресі BEEHIVE представить виробничі та наукові досягнення.

Компанія BEEHIVE візьме участь в міжнародній бджільницькій виставці Apimondia-2017. 45-й конгрес відбуватиметься у Стамбулі (Туреччина) з 29 вересня по 4 жовтня.

BEEHIVE вперше бере участь в Apimondia у якості виробник меду, представляючи свою фірмову продукцію. Номер нашого стенду – С55. Компанія запрошує потенційних партнерів і всіх зацікавлених осіб познайомитися з сучасним українським підприємством з виробництва натурального меду.

Сьогодні продукція компанії BEEHIVE успішно експортується в країни Європи, США, Канаду. Компанія, також, активно підкорює вітчизняний ринок. Українським споживачам ми представляємо фірмовий продукт в скляних банках ємністю від 150 до 1250 мл. На експорт мед розливається у металеві бочки ємністю 200 л.

Також компанія заявлена ​​як учасник наукової програми конгресу. Заплановано дві доповіді, з якими виступить керівник проекту BEEHIVE, кандидат сільськогосподарських наук Олексій Лосєв.

Зокрема, в секції «Технології бджільництва і якість» відбудеться доповідь «Гомогенат личинок трутнів – біологічно цінний харчовий продукт». Крім того, пан Лосєв на глибокому науковому рівні розкриє тему «Особливості продуктивного використання маток української бджоли». Саме ця порода становить основу власної пасіки BEEHIVE. При цьому в компанії зосереджені не тільки на розведенні бджолосімей, а й на вдосконаленні однієї з найпродуктивніших порід бджіл

Довідка: Міжнародна Бджільницька виставка Apimondia, яку організовує Всесвітня федерація бджільницьких асоціацій, проводиться з 1897 року. У 2017 році відзначається 120 річниця з дня організації першого конгресу.

Apimondia – це найбільший галузевий форум, що збирає виробників, вчених, технологів з усього світу і є провідним майданчиком для обміну досвідом і досягненнями у сфері бджільництва. Крім виставки, конгрес включає в себе також і велику наукову програму, круглі столи та інші заходи.