+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Про нас

Промислові та партнерські пасіки

Важливий напрямок діяльності компанії BEEHIVE – розвиток власних промислових пасік.
На сьогоднішній день створено та успішно працює наше перше бджільницьке господарство, що нараховує більше 1000 вуликів. Виробництво товарного меду здійснюється згідно з BEEHIVE Standard.
Також наша компанія надає послуги технічного та ветеринарного супроводження партнерських пасік.

Як працює наша пасіка

Ми будуємо свою роботу, успішно поєднуючи сучасні наукові розробки в галузі бджільництва та практичний досвід професійних пасічників. Ключові задачі – створення сприятливих умов для рівномірного росту та продуктивної праці бджолосімей.
Процеси, пов’язані з діяльністю пасіки, регламентовані згідно з нормами BEEHIVE Standard:
  • Обстеження площ для виїзду на предмет хімічної обробки медоносних культур та сусідніх полів. Проводиться з метою вибору безпечних районів, де немає загроз для життя бджолосімей та попадання в нектар шкідливих речовин.
  • Попередня оцінка продуктивності виїзду та можливості збору нектару для монофлорних сортів меду.
  • Постійне спостереження за роботою бджіл, процесом медосбору та дозрівання продукту.
  • Відкачування меду в умовах чистоти, з дотриманням встановлених норм та правил.
  • Транспортування на завод в рефрижераторах, що виключає зміни в фізико-хімічних властивостях натурального меду навіть в екстремально спекотну погоду.

Переваги промислової пасіки BEEHIVE

Ми дотримуємося вимог концепції ХАССП та проводимо системний контроль над факторами, що несуть загрозу безпеці та якості продукту під торгівельною маркою BEEHIVE. Принцип стосується всіх етапів промислового меду – від умов зберігання бджіл, розведення бджолосімей до отримання готового продукту.
Також ми проводимо дослідження в галузі виведення нового виду маток, що дозволить сформувати нову породу бджіл – продуктивних, витривалих, адаптованих до роботи в кліматичних умовах України. Наша компанія перша в Україні ініціювала подібний підхід до організації пасічного господарства. Ми створюємо вертикально інтегрований виробничий комплекс з єдиним механізмом контролю з дотриманням BEEHIVE Standard.
В умовах присадибної або приватної пасіки впровадження подібної системи є складною задачею. Необхідне залучення групи вузькопрофільних спеціалістів-бджільників, які забезпечують ефективне виконання та контроль на кожному етапі виробничого циклу.

З ким ми співпрацюємо

Пасіка орієнтована на збір нектару на великих площах.
Ми заключаємо договори з фермерськими господарствами на встановлення вуликів на період цвітіння сільськогосподарських культур та медозбору. При плануванні обов’язково враховуємо обробку рослин хімічними препаратами. Вулики вивозимо згідно з попередньо сформованому логістичному плану.
При цьому запилення бджолами багаторазово збільшує врожайність плодових дерев, рапсу, гречки, соняшника.
Ми гарантуємо 100% відповідність умов медозбору санітарним та ветеринарним нормам. Компанія не використовує антибіотики та інші шкідливі речовини, що негативно впливають на якість меду.

Партнерські пасіки

Компанія BEEHIVE пропонує взаємовигідне співробітництво власникам бджільницьких господарств. Ми надаємо повний спектр відповідних послуг по супроводу діяльності:
  • Оснащення вуликами та необхідним допоміжним інвентарем;
  • Організація виїзду бджолосімей в місця, що сприятливі для медозбору;
  • Відкачування меду в полі, розлив та транспортування продукту;
  • Закупка меду для переробки на потужностях заводу BEEHIVE.

Також наша ветеринарна служба здійснює ревізію сімей. Спеціалісти розроблюють тактику лікування та профілактики захворювань бджіл без антибіотиків та препаратів, що несуть загрозу біотероризму.
Умови партнерства оговорюються в індивідуальному порядку.
Перевага віддається супроводу в форматі «повного циклу» – від поставки вуликів до відкачування та придбання готової продукції. В цьому випадку ми гарантуємо якісне виповнення зобов’язань на кожному етапі.
Співпраця з професіоналами благотворно впливає на розвиток пасіки. Ми використовуємо сучасні методи організації роботи та готові ділитися накопиченим досвідом.
З питань співпраці та заключення договорів звертайтесь…