+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Пасічникам

Компанія BEEHIVE запрошує до співпраці пасічників, що працюють в центральних, східних та південних областях України.

Якщо ви хочете продати мед, ми гарантуємо надійне партнерство, побудоване на взаємній чесності, порядності та дотримання обов’язків.

Наша компанія зацікавлена в налагодженні довгострокових ділових контактів та розширенні бази постачальників. Ми бездоганно виповнюємо обов’язки по строкам вивозу сировини та оплаті продукції, пропонуючи конкурентну ринкову ціну.

Продати мед в Україні: найкращі умови з BEEHIVE

ММи будуємо відносини з власниками бджільницьких господарств у відповідності з фірмовим BEEHIVE Standard, який передбачає спеціальний сервіс для наших партнерів. Співпраця побудована на чесних та зрозумілих умовах. Вигідно продати мед просто.
Ми пропонуємо:

Фіксовану договірну ціну на продукцію та виповнення обов’язків відносно незмінної вартості партії, строків та порядку оплати.

Достовірні данні лабораторних аналізів, без обману та викривлення отриманних результатів.

Безкоштовну повернену тару – фірмові бочки BEEHIVE польського виробництва об’ємом 200 л. Заготівельник доставляє чисту тару, тобто не треба витрачати час та ресурси на підготовку ємності.

Послуги заготівельників, що працюють в 7 закупочних пунктах в 9 областях України.
Представники компаній приймають дзвінки з 9.00 до 18.00.

Також ви можете залишити заявку на сайті, та ми оперативно зв’яжемося з вами.

Як ми будуємо роботу з пасічниками

Заготівельник сам приїжджає до пасічника
Заготівельник сам приїжджає до пасічника, що бажає продати мед, і бере первинні проби для лабораторного аналізу. Дослідження сировини виповнюється протягом 7 днів. Після отримання заключення наш представник приймає партію продукції та організовує доставку на завод.
Перевозимо мед у фургонах-рефрижераторах
Ми перевозимо мед у фургонах-рефрижераторах. При транспортуванні в спекотну погоду продукція не піддається впливу високої температури. Меду не загрожує перегрів, що призводить до змін властивостей сировини та втрати ліквідності.
Використовуємо фірмові бочки
При використанні фірмових бочок відсутні ризики відмови при прийомі продукту на заводі через некондиційну тару – ви можете гарантовано продати мед. Згідно з «Біхав Стандартом» ємності мають бути чистими зсередини та ззовні, без ознак корозії або порушення цілісності. Обов’язково перевіряється герметичність кришки. Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо тару з діаметром горловини не менше ніж 30 см.

З чого почати?

Щоб продати мед в Україні, звертайтесь в найближчий закупочний центр компанії «Біхайв». Ми працюємо чесно і не використовуємо сумнівні схеми. Ви отримуєте гроші за кожний кілограм продукції.
Наш основний пріоритет – закупка якісного продукту, за який ми платимо справедливу ціну. Ми високо цінимо ділову репутацію та партнерські відносини, побудовані на взаємній повазі та довірі.
Будемо раді бачити вас серед наших партнерів!