+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Про нас

Міжнародні сертифікати BEEHIVE

Компанія BEEHIVE будує свою роботу згідно з найвимогливішими стандартами. Ми створили виробничий комплекс, відповідний до міжнародних систем менеджменту харчової безпеки.

Першим кроком на шляху до реалізації стратегії і формування виключного BEEHIVE Standard стало отримання сертифікату FSSC 22000. Робота не закінчена – компанія має намір долучитись до системи True Source Certified й отримати офіційне визнання як виробник органічної продукції по Organic certification.

Визнання BEEHIVE

Сертифікат FSSC 22000 - респектабельний документ міжнародного зразку, розроблений Global Food Safety Initiative. Регламентує роботу підприємств харчової промисловості з метою створення систем безпеки харчових продуктів.
Ключове слово – безпека. Продукт має бути не лише якісним і відповідати галузевим нормам та державним стандартам. Важливіший критерій – відсутність загроз для споживача. Дотримання FSSC 22000 виключає ризик отримання небезпечного продукту.
В контексті специфіки діяльності компанії BEEHIVE це означає:
  • фірмовий мед не містить антибіотиків та їхні залишки;
  • продукція не піддавалась впливу високих температур;
  • збереження фізико-хімічних властивостей натуральної сировини;
  • кожна одиниця продукції пройшла багаторівневу систему контролю якості в лабораторних умовах;
  • виробничий цикл суворо регламентований і передбачає дотримання санітарних норм всіма співробітниками, що контактують з сировиною або готовим продуктом;
  • персонал володіє практичними знаннями, необхідними для дотримання вимог, які висуваються до співробітників.
Сертифікат FSSC 22000
Сертифікат FSSC 22000 є комплексним й включає систему менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000, ISO 22003 й технічну специфікацію для сектора PRP. Також підприємство зобов’язане виконувати національні законодавчі вимоги і норми. Сертифікація FSSC 22000 дає право реалізації продукції в міжнародних торгівельних мережах, що важливо для партнерів BEEHIVE. Відсутня необхідність отримання додаткових документів при постачанні для продажу в роздріб.
Компанія BEEHIVE пройшла сертифікацію FSSC 22000 у 2016 році з першого разу без суттєвих зауважень зі сторони аудиторів. Повторна переатестація відбудеться у 2019 році з проходженням наглядового аудиту кожного року.

Наші плани та перспективи

Ми не плануємо зупинятися на досягнутому і плануємо отримати міжнародні сертифікати, що дозволяють на рівних правах конкурувати з виробниками з інших країн на ринках Європи, США, Канади.
На сьогоднішній день ведеться робота з отримання наступних сертифікатів:
True Source Certified
Добровільна система відстеження походження меду в повній відповідності до міжнародних і законів США у сфері виробництва й постачання продуктів бджільництва. Сертифікат означає повний контроль всього ланцюга постачання меду – від вулика до кінцевого споживача.
Organic certification
міжнародний сертифікат для виробників органічних продуктів харчування й сільськогосподарських хімічних домішків, ГМО й визначає вимоги зі створення умов для виробництва органічних продуктів.
Після отримання True Source Certified і Organic certification ми будемо володіти пакетом сертифікатів, які дають «зелене світло» на ринках США, Канади. А це значить, що ми успішно продовжимо виповнення своєї місії з популяризації українського меду на міжнародному рівні.