+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Купити

Високоякісні сорти меду

Компанія BEEHIVE виробляє монофлорні та поліфлорні сорти меду
АКАЦІЄВИЙ
ГРЕЧАНИЙ
СОНЯШНИКОВИЙ
ЛИПОВИЙ
РІЗНОТРАВ'Я
Здійснюємо поточні та термінові поставки готової продукції.
Маємо власні склади, що дозволяють формувати необхідні товарні запаси.
Мікроклімат на складах відповідає вимогам, що висуваються до зберігання меду
Мікроклімат на складах відповідає вимогам, що висуваються до зберігання меду: дотримання вологості, температурного режиму та санітарних норм.

Формати роботи

Компанія BEEHIVE виробляє великі партії продукції й розливає мед в малу тару. Ми націлені на довгострокову взаємовигідну співпрацю та зацікавлені, щоб кінцеві споживачі отримали якісний продукт.
Формат В2В
Ми виробляємо поліфлорні та монофлорні сорти меду для оптових покупців й розливаємо готовий продукт в 200-литрові бочки.
Більшість продукції успішно експортуємо в країни Європейського Союзу, де високо цінять якість українського меду і стандарти роботи BEEHIVE.
Компанія гарантує дотримання міжнародних стандартів якості й своєчасну поставку продукції.
Формат В2С
Ми здійснюємо розлив меду під торгівельною маркою BEEHIVE в малу тару – банки ємкістю від 150 до 125 мл. Продукція призначена для реалізації на внутрішньому ринку в торгівельних мережах.
В форматі В2С ми робимо акцент на виробництво монофлорних сортів меду – акацієвого, липового, гречаного. BEEHIVE співпрацює напряму з пасічниками, які розділяють наші цінності та відповідально підходять до процесу медозбору.
Наш мед має чудовий смак і аромат. Монофлорні сорти за складом відповідають європейським вимогам – відповідність перевіряється в лабораторних умовах на сучасному обладнанні.
Private Label
Ми відкриті для співпраці з українськими та зарубіжними торгівельними мережами, які реалізують продукцію під власними торгівельними марками. В рамках партнерства пропонуємо наступні можливості:
  • Розлив продукції в скляну тару ємкістю від 150 до 1250 мл;
  • Наклеювання різних типів етикеток;
  • Виробництво великих та малих партій меду в залежності від потреби.
Співпраця з компанією BEEHIVE - це ваша впевненість в якості, надійності й своєчасності поставок. Ми ведемо чесний і прозорий бізнес, високо цінимо партнерство з однодумцями.
Ключова складова нашої місії – надавати висококласні послуги й рішення для наших клієнтів. Саме так ми і будуємо бізнес-відношення. Сьогодні BEEHIVE - це синонім виключної якості українського меду.
Запрошуємо вас перевірити це на практиці!

Харчова безпека

 
Кінцевий продукт має бути не лише якісним, але й повністю безпечним для споживача. Це означає, що мед під торгівельною маркою BEEHIVE не містить речовин і добавок, що несли б загрозу здоров’ю людини.
В основі харчової безпеки фірмової продукції лежить виключний BEEHIVE Standard. Він розроблений з урахуванням наших принципів ведення бізнесу і згідно з вимогами сертифікату FSSC 22000, який враховує особливості виробництва в харчовій галузі.
Як ми забезпечуємо харчову безпеку
BEEHIVE виробляє продукт в умовах, що виключають втручання в склад і властивості натурального меду. Безпека забезпечується на всіх етапах виробництва - від приймання сировини у пасічників до відвантаження готової продукції.
Ми вкладаємо в поняття безпеки більше, ніж дотримання чистоти і санітарних норм. Бути чесними з партнерами і виправдовувати довіру споживачів - наші основні цінності.
Як ми досягаємо поставлених цілей:
Багаторівневий контроль і перевірка якості сировини, що поступає на завод
Зонування виробничих приміщень та чіткі правила з допуску в кожну зону
Відвідувачі можуть знаходитись у виробничому цеху лише в санітарному одязі
Навчання персоналу правилам поводження з сировиною та поведінці в зонах, де відбувається безпосередній контакт з продуктом
Контроль за дотриманням правил особистої гігієни та вдягання робочого одягу встановленого зразку співробітниками заводу
Щорічно завод проходить наглядацький аудит на відповідність стандартам FSSC 22000, а раз в три роки – повторну сертифікацію
Трирівнева перевірка безпеки
Предмет нашої корпоративної гордості – трирівнева перевірка безпеки продукту. Окрім обов’язкових, ми контролюємо параметри, що не заявлені в діючих стандартах. Це дає впевненість в тому, що на столах наших споживачів виключно якісний та безпечний мед.

У виробничий комплекс BEEHIVE входить власна атестована лабораторія, що оснащена сучасним обладнанням.

Підрозділ проводить багаторівневі дослідження сировини на кожному етапі переробки. Ми гарантуємо достовірність отриманих даних та 100% відповідність меду стандартам харчової безпеки. При прийомі партія отримує унікальний штрих-код, що дає можливість відстежити шлях меду від зони зберігання до складу готової продукції.
1 етап
Первинний контроль, що здійснюється до потрапляння партії на завод.
2 етап
Після цього ми перевіряємо сировину з кожної тарної одиниці.
3 етап
Фінальне заключення про якість та безпеку отриманого купажу ми отримуємо з Німеччини.
 
Докладно про контроль якості нашого продукту
читати матеріал