+ 380 44 290 28 80

Отдел продаж

+ 380 44 290 28 98

Отдел закупок

Про нас

В 2015 році в Черкаській області був побудований та введений в експлуатацію високотехнологічний завод з виробництва меду.

Потужності підприємства дозволяють виробляти 10 000 тон готової продукції на рік.

Завод оснащений передовим обладнанням з гомогенізації меду. Після щадної переробки зберігаються всі корисні властивості унікального природного продукту.
Компанія BEEHIVE входить до холдингу «Ефективні інвестиції», який реалізує інноваційні бізнес-проекти в Україні, являючись одним з драйверів вітчизняної економіки.
Сьогодні ми активно експортуємо свою продукцію до стран ЄС, закріплюючи за Україною імідж постачальника кращих монофлорних й поліфлорних сортів натурального меду.

Наше производство сертифицировано согласно FSSC 22000, что гарантирует качество и абсолютную безопасность готового продукта.

Як ми працюємо

В нашій компаніїї прийняті виключно високі професійні стандарти. Основа команди BEEHIVE - це 30 досвічених спеціалістів, які забезпечують всі етапи виробничого процесу.

Ми працюємо відповідно до BEEHIVE Standard, який передбачає суворе дотримання технологій збору, контролю якості й переробки меду, а також особливого підходу до ведення бізнесу й вибудовування відносин з партнерами:

Компанія має власну пасіку в Черкаській області, де створені оптимальні умови життєдіяльності і продуктивності бджіл і купує мед у бджолярів з Центральної, Східної та Південної України.

На заводі BEEHIVE впроваджена багаторівнева система контролю якості, а фінальне заключення про відповідність до міжнародних стандартів дає спеціалізована лабораторія в Німеччині.

Ми виводимо на новий рівень виробництво меду в Україні, впроваджуємо передові рішення у вітчизняній індустрії бджільництва і будуємо соціально відповідальний бізнес.

До чого ми прагнемо

Популяризація українського меду в світі – важлива складова нашої місії й основний напрямок діяльності.
Сьогодні Україна займає місце в Європі з виробництва натурального меду і входить в число світових лідерів з об’ємів медозбору й переробки.
Ми сприяємо укріпленню позицій країни на міжнародному ринку бджільницької продукції.
В стратегічних планах компанії – подальше просування українського меду, розширення виробництва і продуктової лінійки.